USŁUGI LOGISTYCZNE

W naszych dwóch centrach logistycznych zlokalizowanych w Ołtarzewie przy ul. Południowej 2 oraz w Konotopie przy ul. Rajdowej 9, prowadzimy własne hurtownie farmaceutyczne spełniające wszelkie wymogi Prawa Farmaceutycznego i DPD. W ramach posiadanych zezwoleń zajmujemy się obsługą logistyczną naszych kontrahentów w zakresie: Obsługi dostaw produktów; Przechowywania produktów leczniczych (...)

DYSTRYBUCJA I TRANSPORT

Współpraca z PHOENIX Pharma Polska daje możliwość dotarcia naszemu Partnerowi do obiorców na rynku farmaceutycznym w Polsce Specjalizujemy się w dystrybucji do hurtowni farmaceutycznych, jak również zajmujemy się sprzedażą produktów leczniczych bezpośrednio do aptek i szpitali. Wspieramy naszych Partnerów we wprowadzeniu produktów na rynek polski, pomagamy w przygotowaniu strategii i budowie (...)

DEDYKOWANE HURTOWNIE PRODUCENCKIE

PHOENIX w Polsce, od wielu lat, z sukcesem wspiera swoich partnerów we wdrożeniu modelu biznesowego opartego na własnej hurtowni farmaceutycznej. W tym celu zapewniamy przygotowanie, odpowiednio dostosowanego do potrzeb naszego klienta , magazynu spełniającego wymogi Prawa Farmaceutycznego i DPD, wyposażonego w wymagane systemy i urządzenia, takie jak np. HVAC, Kontrola dostępu, alarmowy, CCTV, (...)

IMPORT PRODUKTÓW LECZNICZYCH

Prowadzimy działalność importową produktów leczniczych w oparciu o umowy kontraktowe z podmiotami odpowiedzialnymi, wytwórcami oraz innymi importerami na podstawie zezwolenia wydanego przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego. Umożliwiamy wprowadzanie do obrotu na terenie Polski produktów leczniczych wyprodukowanych poza terytorium Unii Europejskiej zapewniając certyfikację serii (...)

MAGAZYN PRÓBEK PROD. LECZNICZYCH

W naszym centrum w Ołtarzewie uruchomiliśmy magazyn próbek produktów leczniczych spełniający wymogi DPD. Magazyn stanowi fizycznie wydzieloną powierzchnię, gdzie zapewniony jest całodobowy monitoring temperatury i wilgotności oraz zachowane są inne parametry jak dla hurtowni farmaceutycznej (systemy i urządzenia zgodne z DPD). Oferujemy przechowywanie bezpłatnych próbek produktów leczniczych nie do sprzedaży w warunkach (...)

USŁUGI DODATKOWE

Oferujemy szeroki wachlarz usług dodatkowych, w ramach których nasi Klienci mają możliwość skorzystania z usług eCommerce, wsparcia sprzedażowego i marketingowego a także z profesjonalnych usług z zakresu finansowego i IT realizowanych przez doświadczonych ekspertów z wieloletnim doświadczeniem.

TOP