Usługi Logistyczne

27+

LAT DOŚWIADCZENIA NA RYNKU

15.600m²

POWIERZCHNI MAGAZYNOWEJ

18.600+

MIEJSC PALETOWYCH

24h

REALIZACJA ZAMÓWIEŃ

~100%

POPRAWNOŚĆ KOMPLETACJI

W naszych dwóch centrach logistycznych zlokalizowanych w Ołtarzewie przy ul. Południowej 2 oraz w Konotopie przy ul. Rajdowej 9, prowadzimy własne hurtownie farmaceutyczne spełniające wszelkie wymogi Prawa Farmaceutycznego i DPD.

W ramach posiadanych zezwoleń zajmujemy się obsługą logistyczną naszych kontrahentów w zakresie:

  • Obsługa dostaw produktów
  • Przechowywanie produktów leczniczych należących do innego przedsiębiorcy
  • Przygotowywanie przesyłek na zlecenie naszych Partnerów
  • Obsługa wydania produktów i transport
  • Import produktów leczniczych
  • Obsługa próbek produktów leczniczych

Nasze hurtownie zapewniają przechowywanie produktów w ściśle monitorowanych warunkach temperaturowych i wilgotnościowych, zapewniając temperatury w zakresach 2-8°C, 15-25°C oraz poniżej -10°C i wilgotność poniżej 70%.

Monitoring24h

Przechowywanie w warunkach kontrolowanych.

Mroźnia

< -10°C

Lodówka

2-8°C

Pokojowa

15-25°C

Wilgotność

< 70%

Dla zapewnienia prawidłowej gospodarki magazynowej, z uwzględnieniem specyfiki produktów leczniczych, wdrożyliśmy nowoczesny system do zarządzania przedsiębiorstwem (ERP) z rozbudowanym modułem obsługi magazynu zapewniający pełną możliwość śledzenia produktu od przyjęcia do hurtowni do jego wydania. System wraz z wszystkimi zmianami został zwalidowany zgodnie z GAMP5. Wsparcie w procesie walidacji zapewniła zewnętrzna firma konsultingowa (THESCON GmbH). System zaangażowany jest we wszystkie procesy logistyczne począwszy od zamówienia towaru (i/lub awizacji dostawy) poprzez proces przyjęcia towaru, składowania, aż po realizację zamówień, kompletowanie i ekspedycję. Każdy z procesów realizowany jest z wykorzystaniem kolektorów danych (skanerów) 1 i 2D. System współpracuje z zewnętrznymi systemami IT poprzez wymianę komunikatów (interfejs).

Koncentrując się na potrzebach naszych klientów opracowaliśmy system zarządzania jakością, który przez lata współpracy z różnymi kontrahentami był przedmiotem wielokrotnych audytów i kontroli z wynikiem pozytywnym.

Wdrożenie zasad stałego nadzoru nad działaniami, służące wykazaniu zdolności do ciągłego dostarczania wyrobu lub usługi spełniających wymagania klienta oraz wymagań mających zastosowanie przepisów prawnych i innych, udokumentowane zostało poprzez otrzymanie certyfikatu ISO 9001:2015.

Oferujemy możliwość realizacji zamówień do odbiorców w 24h.

Euzebiusz Urbański

Dyrektor ds. Sprzedaży i Rozwoju Biznesu
Telefon: (+48) 605-970-967
Email: eurbanski@pharma.com.pl

Michał Jaroszewski

Kierownik ds. Rozwoju Biznesu
Telefon: (+48) 605-970-953
Email: mjaroszewski@pharma.com.pl
TOP