PHOENIX W POLSCE

PHOENIX Pharma Polska należy do Grupy PHOENIX, europejskiego lidera w świadczeniu zintegrowanych usług na rynku ochrony zdrowia. Podstawą naszej działalności jest świadczenie zintegrowanych usług logistycznych dla klientów na polskim rynku farmaceutycznym. Oferujemy szeroką gamę usług w poniższych obszarach:

 • Przechowywanie w hurtowni farmaceutycznej produktów leczniczych, w tym również środków odurzających i psychotropowych oraz wyrobów medycznych, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego i suplementów diety
 • Wynajem i przygotowanie powierzchni magazynowo-biurowych dla celów prowadzenia dedykowanych hurtowni farmaceutycznych
 • Obsługa operacji w dedykowanych hurtowniach producenckich
 • Dystrybucja produktów we własnym imieniu
 • Transport w warunkach kontrolowanych
 • Import produktów leczniczych
 • PHOENIX Pharma Polska to rzetelny, proaktywny i godny zaufania partner w biznesie. W Polsce działamy od ponad 27 lat, a zbudowana przez nas firma jest profesjonalna, odpowiedzialna pod względem biznesowym i społecznym oraz w pełni zorientowana na potrzeby swoich Klientów. Nasze bogate doświadczenie we wszystkich segmentach rynku farmaceutycznego jest naszą siłą, która pozwala nam działać z absolutną pewnością i skutecznością. Jesteśmy zespołem profesjonalistów współpracujących ze sobą od wielu lat. Ułatwiamy, pomagamy i doradzamy. Biznes naszych Klientów traktujemy jak własny, a ich sukces jest naszym sukcesem.

  Jesteśmy wiarygodnym partnerem w biznesie. Zarządzanie jakością i środowiskiem jest dla nas jednym z priorytetów oraz kluczowym czynnikiem zrównoważonego rozwoju. Jesteśmy zaangażowaną społecznie i ekologicznie firmą, podejmujemy szereg działań, aby chronić i poprawić jakość otaczającego nas środowiska, a społeczna odpowiedzialność biznesu stanowi część filozofii naszego przedsiębiorstwa.

  Wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością oparty na międzynarodowych standardach GDP. Sprawne funkcjonowanie systemu kontroli jakości jest jednym z kluczowych elementów działalności firmy. Zapewniamy jakość naszej usługi na każdym odcinku jej realizacji: przyjmowania, magazynowania, wydawania, dystrybucji, transportu i sprzedaży. Również każdy z naszych usługodawców zobowiązany jest do zapewnienia najwyższych standardów jakości w całym łańcuchu dostaw. Uczciwość, rzetelność i przestrzeganie zasad uczciwej konkurencji są dla nas fundamentalnymi wartościami.

  Izabela Kubisiak

  Prezes Zarządu

  Leszek Sieczka

  Dyrektor Finansowy

  Euzebiusz Urbański

  Dyrektor ds. Sprzedaży i Rozwoju Biznesu

  Łukasz Kierus

  Dyrektor ds. Logistyki

  Jacek Rykowski

  Dyrektor ds. Farmaceutycznych

  Jacek Piłat

  Dyrektor ds. IT

  Adrianna Walczyna

  Manager ds. Kadr i Płac
  TOP